Savanorystė

Savanoriška veikla – tai galimybė kiekvienam, nepriklausomai nuo lyties, tautybės, religinių bei politinių įsitikinimų, amžiaus ir sveikatos, panaudoti savo sugebėjimus ir patirtį, realizuoti savo pomėgius, įgyti naujų žinių bei įgūdžių, susirasti naujų draugų, tapti reikalingu kitiems, gerai praleisti laisvalaikį, įsitraukti į kiek kitokią veiklą ir dalyvauti visuomenės gyvenime.

Jeigu nori savanoriauti savo mieste
Jeigu nusprendei išmėginti save savanoriškoje veikloje, nedvejok, užpildyk šią anketą, ir mes tau padėsime susirasti tau tinkamą veiklą. O jei tau iškilo klausimų, susijusių su savanoriška veikla, susisiek su mumis. 
Atmink, savanoriška veikla gali tapti svarbia tavo biografijos ir profesinės karjeros dalimi!

Jeigu nori savanoriauti užsienyje
Mūsų organizacija, turėdama Europos savanorių tarnybos (EST) patvirtintą siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą, mielai laukia visų, norinčių dalyvauti Europos savanorių tarnybos savanoriškos veiklos projektuose. Savanoriu gali tapti kiekvienas jaunas žmogus nuo 18 iki 30 metų, kuris yra pasiryžęs sutartą laiką gyventi ir atlikti savanorišką tarnybą kitoje šalyje. 

Jeigu nori tapti savanoriu, atsiųsk mums užpildytą Savanorio anketą (lietuvių ir anglų kalbomis), pridėk savo gyvenimo aprašymą (CV) bei trumpą motyvacinį laišką.

Mes su Jumis susisieksime ir kartu aptarsime dalyvavimo EST projektuose galimybes, kartu ieškosime priimančios organizacijos kitoje šalyje, padėsime pasiruošti Jūsų, kaip savanorio, išvykimui ir savanoriškai tarnybai, pasirūpinsime Jūsų draudimu, kelionės bilietais bei kitais praktiniais klausimais.

 

Mūsų savanorių veikla

2011 11 28 - Mūsų darbuotoja svečiavosi Lenkijoje

VšĮ Socialinių inovacijų centro socialinių programų koordinatorė Simona Litvinienė savanoriškai dalyvauja Ventos socialinės globos namų vykdomame Grundtvig mokymosi partnerysčių projekte „Motyvacija menui – menas motyvacijai".
Lapkričio 22-25 dienomis Simona Litvinienė kartu su Ventos socialinės globos namų darbuotojais lankėsi Katovicuose (Lenkija), kur susitiko su kitais projekto partneriais iš Portugalijos, Lenkijos, Vokietijos ir Estijos šalių. Susitikimo dalyviai lankėsi centre „Caritas“ ir apžiūrėjo kelis kitus jo padalinius, stebėjo vykdomus užsiėmimus klientams, apžiūrėjo įvairius klientų pagamintus darbelius. Kartu su centro „Caritas“ klientais projekto partneriai turėjo galimybę sudalyvauti šokių terapijos užsiėmimuose, ir bendrauti naudojant kūno judesių ir žvilgsnio kalbą.

 

2011 10 05 - „Jaunimo DIMensija“ Kulautuvoje

Rugsėjo 30 d. – spalio 4 d. VšĮ Socialinių inovacijų centre savanoriaujanti Simona Adanavičiūtė dalyvavo Kulautuvoje (Kauno r.) vykusiuose mokymų kursuose „Jaunimo DIMensija“, kuriuos organizavo Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra.
Mokymuose dalyvavusių 21 jaunuolių grupė iš visos Lietuvos teorinių ir praktinių užsiėmimų metu tobulino įgūdžius ir įgijo žinių, reikalingų kokybiškam ES programos "Veiklus jaunimas" finansuojamų Jaunimo mainų, iniciatyvų ir demokratiškumo projektų rengimui ir įgyvendinimui. Dirbdami komandoje dalyviai lavino bendravimo ir bendradarbiavimo, darbo komandoje įgūdžius, aptarė tokias temas, kaip projekto poveikis, projekto matomumas, papildoma rezultatų sklaida, tarpkultūrinis, Europinis bei finansiniai aspektai ir pan. Ir pasibaigus mokymams aktyvūs, iniciatyvūs jauni žmonės tęsia bendradarbiavimą.

 
 

 

Dėl savanorystės užsienyje kreiptis el. paštu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it